שוגר דדי אופנה מתוקה

שוגרדדי "חיית אופנה" נושכת אך גם מוקפדת במראה גלאם

          פרח דה-מדונסה
האופנה המתוקה של המותג הבינלאומי שוגרדדי Sugardaddy לאביב- קיץ 2013 נחשפה בשבוע האופנה "גינדי תל אביב" ברעש גדול ושואו ענק, ועם קולקציית בגדים חייתית ואוונגרדית של צמד המעצבות מאיה גיגי ולי נרובאי. ללא ספק, יש כאן ז'אנר אופנתי חדש.
תצוגת האופנה של קולקציית פריטי הקזו'אל והערב לנשים, לוותה בהופעה חיה של להקת הפופ Tiger Love שחיה ופועלת בניו יורק בניצוחם של לורל אמיר, גיגי בן ארצי ורוי בן ארצי.

שוגרדדי, היא "חיית אופנה" נושכת אך גם מוקפדת במראה גלאם.
הבדים, הגזרות וההדפסים הבלתי מרוסנים, הם חלק בלתי נפרד מהאופנה שמכתיבה כאן סדרי עולם חדשים, וזה בא לידי ביטוי, אבל באופן מוחצן בטישרט קרועה למשל, מבד איכותי שעברה תהליכי צביעה ייחודיים, ובשמלת פאייטים צמודה וא- סימטרית.
אפשר להשוות את מותג שוגרדדי ללהקת רוק מצליחה, כזאת שעולה לבמה בחושך לסאשן גיטרות מטורף, כזאת שאת המלודיות שלה כותבים על קירות בענק. האמת שזה ממש ככה, רק שאת הזרקורים, האקורדים והשירים מביאות המעצבות בכישרון רב אל תוך פרטי הלבוש של המותג.
הסגנון הייחודי וכתב היד המקורי של המעצבות או אם תרצו הסולניות, יוצר ז'אנר אופנתי חדש אותו ניתן לכנות STREET COUTURE..

ההשראות לסגנון הן רבות ומגוונות, ומגיעות מתרבות אופנת רחוב מעוצבת ומסוגננת שנשענת על כמה עוגנים שהפכו לכתב היד של שוגרדדי: עולם גרפי ששואב השראה עמוקה מעולם המוזיקה, הפאנק והגלאם. מראה השכבות שהוא מראה שלmix אבל לאmatch . דווקא חוסר ההתאמה והשילוב הבלתי אפשרי של פריטים וטקסטורות מייצר שפה חדשה.

התחכום בפרטי המותג, מעבר להדפסים ולגזרות, טמון בשילוב מלאכות היד המורכבות בכל פריט ופריט, בעיצוב שאינו מתפשר ואינו מחפש קיצורים, רקמות החרוזים, הפאייטים והאפליקציות, הקרעים והחתכים, הפרימות הגאוניות ושילובי המתכות, החומרים והשטיפות המיוחדות, הם אלה שהפכו את המותג "שוגרדדי" לשם דבר בעולם האופנה, קריאייטיבי, חד פעמי ובלתי ניתן לחיקוי.
לסיכום, שוגרדדי הוליד כאן ז'אנר אופנתי חדש של אופנת רחוב שאינה מתרשלת, אלא, קוטור, לצד גלאם מוקפד, זוהר וסוער.

צילום- אבי ולדמן


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
© כל הזכויות שמורות לאתר la bionda tlv

;