איפור חורף- טיפים שכל אחת חייבת לדעת

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
נאור אפל, המאפר הראשי של מייבלין ניו יורק בישראל, היוצר טרנדים חדשים בעולם האיפור, חושף את הטיפים החשובים שכל אחת חייבת לדעת לקראת עונת החורף הקרה והצבעים החמים.
טיפים לגזור ולשמור!

הטיפ של נאור לחורף הקרוב הוא קודם כל איך להיות מעודכנת בטרנד האחרון.
בחורף הקרוב, האיפור חוזר ובגדול. בעונות האחרונות האיפור התאפיין במינימליזם וכעת אנו נכנסים לעונה מאופרת וכיפית יותר.
האיפור צריך להיות עם יותר נוכחות, למשל הנצנצים שמקשטים את השפתיים ואת העיניים. לעדינות, מומלץ להוסיף בזווית הפנימית של העין נגיעה קלה, שעושה את כל ההבדל.

איזה חלק בפנים יקבל את הדגש העונה?
בהחלט השפתיים. הן מקבלות אקסטרה דגש, השפתונים משתכללים בטכנולוגיה שלהם וזה מגיע גם אל מסלולי התצוגות. ניתן לראות שפתונים בצבעים עמוקים, בוהקים, מאט ומבריק, ואפילו נוזליים.
הבשורה היא למעשה גוונים חיים אבל חורפיים בעומק ובמרקם לשימוש נכון בטרנדים.

טיפ חשוב, הוא לדעת את נקודת החוזק שלך ואת החולשה. אם הטרנד מחמיא לך תשתמשי בו ותהני, ואם לא, פשוט תוותרי עליו ותתאפרי בהתאם לתווי פנייך.

טיפים חשובים לאיפור:
1. בחרי גוון קונסילר שהוא לא בהיר יותר מעור הפנים שלך. רצוי גוון קונסילר מעט אפרסקי, כיוון שהוא מנטרל את הכהות הסגלגלה תחת העיניים ויוצר גוון עור יפה ומואר, וכך תמנעי מגוון בהיר מידי אשר יוצר מראה אפור ולא מחמיא ואפילו מדגיש את הכהויות.

2. בחרי עפרון/ צללית/ מסקרה לגבות בגוון מעט בהיר יותר מגוון השיער שלך על מנת לקבל מראה גבות טבעי. כך תמנעי מגבות כהות מידי וצורה גסה. בנוסף, שמרי על מעט אוויר בין הגבות, כלומר, אל תמלאי אותן באופן אבסולוטי על מנת לשמור על מבט רך ונעים מבפנים.

3. במידה ואת לא יכולה בלי שימר ורוצה את המראה המעט מבריק, תני לטבע לעשות את שלו, השאירו את האזור אותו את רוצה להבריק חף מפודרה לעומת שאר הפנים וההברקה לא תאחר להגיע, וזאת מכיוון, ששימוש מופרז בשימר יוצר מראה עור גבשושי ולא אחיד.

דוגמנית: דר זוזובסקי. צילום- דודי חסון