איפור כחול לבן ליום העצמאות ה- 69

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
הגוונים של כחול ולבן כמו צבעי הדגל של המדינה שחוגגת 69 שנים, מככבים על הפנים עם הכי שיק וגלאם והכי עצמאות שיש, לתפארת מדינת ישראל!

המאפר הלאומי ירין שחף במחווה כחול לבן לרגל חגיגות ה- 69 למדינת ישראל, מסביר כיצד לדגמן איפור פנים בצבעוניות של כחול לבן ולגנוב את ההצגה.
מה דעתכן להיפרד מהמסקרה השחורה ולהחליפה בלבנה?
אם חשקתן להרגיש חג לפנים, הנה הדרך לעשות זאת נכון. "החליפו את המסקרה השחורה בלבנה. את עיפרון העיניים השחור המסורתי החליפו בגוון כחול פסטל. את הצלליות הניחו בחלק התחתון של העין. לא תאמינו איך המראה משתדרג ופתאום כולם רואים לכם את הלבן של העיניים", מסביר ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות האיפור הסטיילינג והתסרוקות.

נשיקה כחולה.
רוצה "למדוד" את הגוון על השפתיים אבל לא בטוחה שיהלום אותך?
לדברי ירין שחף:" אין צורך להיפרד מכמה עשרות שקלים לטובת ליפסטיק בצבע כחול. תוכלי להכינו בבית בעזרת צללית כחולה שעורבבה קלות עם קרם לחות. בעזרת מכחול מושחים על השפתיים ומסיימים עם שכבת גלוס בוהקת.
אופציה נוספת: תוחמים את השפתיים בעיפרון (עיניים) כחול. ממלאים את שטח הפנים בעזרת העיפרון. אם הטון חזק מידי, תמיד ניתן להבהיר אותו עם מעט פודרה.

ריסים לתפארת מדינת ישראל!
רוצה להדהים את עצמך והעולם?
ריסים מלאכותיות בהחלט יעשו את העבודה. נכון, זה דורש קצת תרגול, אבל אחרי ניסיון של פעם או פעמיים לא תוכלי להוריד מהם את העיניים. החומרים הדרושים: ערכת ריסים איכותית, מקלוני עץ לניקוי אוזניים, פינצטה, דבק להדבקת ריסים ומסיר איפור.
לפני פעולת ההדבקה יש לעקל הערכה בעדינות בעזרת האצבעות. כעת, משתמשים במקל האוזניים כדי למשוח פס דבק על קו הריסים הטבעיים. מותחים את העפעף כלפי מעלה ומהדקים לקו הריסים הטבעי בעזרת האצבעות. ניתן להשתמש במעגל ריסים כדי לעגל את הריסים טבעיים והמלאכותיים זה לזה.

צילומים: שאטרסטוק SHATERSTOK

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, כתיבת מקצועית, כתיבה שיווקית, תוכן, פרופיל חברה
labiondatlv.com