איפור ספיישל לליל הסדר

עדי פרג'י, מדריכה ראשית מייבלין ניו יורק.
יהיה בסדר בליל הסדר... מייבלין ניו-יורק מציגה: איך את והאיפור שלך ת'עברו בשלום את ליל הסדר.
זו לא תורה מסיני, זה פשוט מאוד, וחוץ מזה, עברנו את פרעה, נעבור גם את זה.

*הורידי את השפתון העמיד מהיד, ובחרי במקומו שפתון בהיר, שעושה נעים בשפתיים ושניתן לחדש בשניות גם בלי מראה. כך תוכלי להימנע ממראה "טלאים" בשפתיים בדיוק כשכולם רוצים לעשות סלפי ולחייך למצלמה. ההמלצה שלנו: שפתון קולור סנסשיונאל מס' 132.

*וכשנמאס לך מהשפתון, לקראת חצות בערך, כשהבטן כבר מתפוצצת... שלפי שפתון לחות, טיפה מבריק ומרענן בטירוף, כמו הבייבי ליפס בצבע הירוק.

*שלבי כחול באיפור העיניים. כחול הוא הטרנד הכי חם לאביב 2016 במסלולי התצוגות בחו"ל. כחול יבליט כל צבע עיניים, במיוחד כחול לגונה אמיתי, בדיוק כמו זה מסדרת COLOR SHOW. חוץ מזה, למה שלא תוציאי את העיניים לבת הדודה מבינת העניין, שתמיד מפגיזה בליל הסדר.

*ינשקו אותך הרבה. לא על השפתיים, תודה לאל, אלא על הלחיים. אנחנו ממליצים להשתמש בסומק במרקם קרם, שלא ימוש מלחייך ברגע האמת. נסי את דרים טאץ' בלאש (ואל תשכחי לדחוף אותו לתיק היד שלך, כדי שתוכלי להסתכל עליו מאוחר יותר ולחייך.)

*תשתזפי. אבל לא תחת השמש, חלילה. אנחנו משערים שתלבשי בגדים בהירים, לבן, ניוד או פסטל, ואין כמו כמה נשיקות של שמש כדי להבליט את הניגוד בין הבגד לעור. קחי ברונזר משזף בגימור מאט, לדוגמה דרים סאן, ובעזרת מברשת רחבה טפחי בקלילות על המצח (בחיבור עם קו השיער), על גשר האף, עצמות הלחיים, קו הלסת ובאזור המחשוף.

צילום- יח"צ חו"ל
דוגמניות: ג'יג'י חדיד, אמילי דידונטו