איפור קליל וזוהר לקיץ

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
איפור קליל וזוהר לקיץ
אוטוריטת האיפור הבינלאומית, עדה לזורגן מאפיינת את הקיץ הלוהט בהרבה זוהר וקלילות שובבה, בהשראת עיירות החוף האקזוטיות של סאן טרופה, קופה קבנה ומריקודי הסלסה הלוהטים שמתאימים להווי אגן הים התיכון.

את מראה קיץ 2017 נבחרה להוביל הדוגמנית והזמרת הבינלאומית ומי שתצעד לצד במאי הקולנוע האמריקאי קוונטין טרנטינו על השטיח האדום, דניאלה פיק, שמציגה מראה זוהר, קליל ושובב המאופיין בשימרים נוזליים, ברונזרים בצבעי כתום, אפרסק, זהב, כסוף והרבה ריסים מודגשות ומלאכותיות.

טיפים יפים לאיפור קיץ ישראלי באדיבות עדה לזורגן:
המראה מתחיל בשכבת פריימר המשולב בחומצה היאלרונית וחומצות אמינו, ויטמינים, מינרליים ומקדם הגנה. הוא אינו מעיק על הפנים ולא נותן תחושה של כבדות ולכן מצוין במיוחד גם לעור שומני.
*מומלץ שבחירת המייקאפ והקונסילר יהיו נטולי שומן עם מקדם הגנה שלא מצריכים פידור.
*שימר נוזלי נטול שומן שנותן הארה נכונה ולא עמוסה על נקודות גבוהות של תווי הפנים, הדוקלטה והגוף אחרי שיזוף.
*מראה עיניים עם ריסים באורכים שונים- הריסים מקבלות במה לפתוח את העין.
*שימוש בצלליות על העפעף כנקודת אור בזהב, ברונזרית זהובה, כתמתמה. בתפר הריסים התחתון ובשקע העין גוון חום/ כתום. עפרון שחור עמיד בתוך העין ואייליינר חתולי צמוד לתפר הריסים.
*גלוס עמיד שלא מייבש את השפתיים.
*להשלמת המראה, להניח מעל הכל שימר אבקת כוכבים, בתוספת שימר בזהב זוהר לעצמות הגבוהות ולדקולטה, מה שנותן הארות ואפקט של תאורה.

קרדיטים:
צילום: גיא הכט
שיער: דקל בן ציון
סטיילינג: סתיו מונסקי

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, קופירייטינג, כתיבת אייטמים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן, כתיבת פרופיל חברה
labiondatlv.com