הרומנטיקה חוגגת בבית

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
וולנטיינ'ס דיי, יום האהבה הבינלאומי, הוא הזדמנות מצוינת להכניס לבית ולחלל המגורים טוויסט רומנטי ואהוב על מנת להתאהב בבית מחדש.

HOME SWEET HOME- חלל המגורים הביתי והחדר הפרטי שלכם, יכול להפוך בקלות למקום אינטימי ורומנטי שטוב לחזור אליו כל יום מחדש אחרי עוד יום של שגרת עבודה.

הדפסי פרחים, שטיחים חמימים, וילונות רכים, טקסטיל מפנק וגופי תאורה רומנטיים, יעזרו לכם להשיג אווירה רומנטית בחלל הבית, וכשמדברים על מגורים משותפים, מדברים על מרחב זוגי ומרחב אישי ולכן חשוב להציב את הגבול בין השניים על מנת ליצור מגורים תקינים.

כשעולה המושג אווירה רומנטית, הקונוטציה הראשונה שעולה מיד היא קיטשיות. עיצוב פנים נכון יכול להפוך אווירה רומנטית ללא אביזרים קיטשיים בעזרת עיצוב חדשני ושילוב צבעים נכון.
הגוונים הוורודים, הכחולים והירוקים לצד צבעי הלבן, השמנת ואפור כהה, נחשבים לצבעים רומנטיים. הסגנון הרומנטי מאופיין ברוך ובשלווה, משרה הרמוניה בחלל ונותן ביטוי אישי.

בניגוד לדעה הרווחת, ניתן לשלב את העיצוב הרומנטי בכל חדרי הבית: החל מחדר השינה, חדר רחצה, סלון ובמטבח.
רומנטיקה נתונה לפרשנות אישית והסוד בעיצוב הרומנטי הוא לאו דווקא להיות מוגבל ליחסים בינו לבינה, אלא לתחושת הכללית הנוצרת בחלל ומקנה שלווה ונינוחות. כמו בכל עיצוב חלל, חשוב לא להיכנע לטרנדים וליצור חלל מעוצב בעזרת עיצוב פונקציונלי ונוח.

ניתן ליצור עיצוב רומנטי ונינוח על ידי שילוב של אלמנטים זוגיים, כמו גם, ריהוט רומנטי המאופיין בקימורים אלגנטיים חינניים לצד בחירת טקסטיל גברית בחדר השינה.
בחדר הרחצה, אחד המקומות האינטימיים בבית, יש לשלב אמבטיה גדולה יותר, כיור זוגי וכן פריטים רומנטיים לשדרוג האווירה וחיזוק הרומנטיקה, כמו סבונים ריחניים, נרות אווירה,פרחים וכדומה.

עיצוב רומנטי בשאר החללים בדירה, יכול להתבטא בהדפסים רומנטיים או בשילוב תמונות זוגיות שלכם.
ברמת התאורה בחלל, מומלץ להשתמש במתג אשר מעמעם את התאורה וכך במקום להדליק את האור במלוא העצמה, ניתן לשלוט בעוצמת האור ולווסת את עצמתו.

הטיפים וההמלצות באדיבות: מעצבת הפנים, מירב בן ארי. אתר: http://meravbenari.co.il/

צילום- איה אפרים

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, פרופיל חברה, כתבה שיווקית
labiondatlv.com