התחזית החורפית: קפוא אך מטאלי

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
אמן האיפור יוסי ביטון מציג את מראה חורף 2015-16 בהשראת הטמפרטורות הנמוכות שמתחת לאפס, טמפרטורות קפואות ממש.

הגוונים המובילים יהיו סגלגלים שחורים במראה מעושן דרמתי, שפתיים קפואות בגווני ניוד מוכספים, כל אלה הופכים את החורף לחגיגת דרמה וחושניות אמיתית.
למראה החורפי עפ"י מאפר העל יוסי ביטון, בעלי מותג האיפור הבינלאומי B COSMIC ורשת ביה"ס לאיפור מקצועי Yossi Bitton, יש עוצמה ותעוזה, זה מראה שלא ניתן להתעלם ממנו, בגוונים מעושנים של סגול, חציל, שחור מטאליים.

איך משיגים את המראה הקפוא והדרמטי של החורף הקרוב?
*לפני שמתחילים את האיפור נתחיל בניקיון של הפנים בעזרת מגבונים להסרת איפור או מסיר איפור, ולאחריו נניח קרם פנים עשיר בלחות לבסיס נכון לאיפור.
*פנים- בעזרת מברשת מייק-אפ נניח מייק אפ מוקפד ומפוסל בתנועות סיבוביות, ונקבע בעזרת פודרייה ופודרה HD שקופה. איפור הפנים צריך להיות מפוסל, כלומר הדגשה של תווי הפנים ועצם הלחי בעזרת מייק אפ בגוונים בהירים וכהים הבנויים בשילוב של מייק אפ משחתי ונוזלי המעניק מרקם חלק ואטום לפנים.
*עיניים- מניחים קונסילר או מייק אפ מזין על אזור העפעף בגוון כהה יותר בטון אחד מגוון עור הפנים, כולל שורש ריס תחתון. לאחר מכן תוחמים בעפרון כהה מסביב לעיניים על מנת לתקן את נפילת העין ומטשטשים כלפי מעלה בשורש ריס עליון וכלפי מטה בשורש ריס תחתון ולא בזווית הפנימית או החיצונית.
מניחים צלליות כהות ליצירת המראה המעושן צמוד לעפרון הכהה ומטשטשים לצדדים וכלפי מעלה בעזרת מברשת הנחה, על מנת לשמור על המראה הדרמתי אפשר להגזים ולעלות עם הצלליות ממש עד לגבה.
תוחמים את העיניים, שורש ריס תחתון ועליון באיילינר או צללית רטובה סביב העיניים, להעמקת המראה המעושן.
*לחיים- העונה מקבלות הלחיים צבע שימרי עדין אך מטאלי עם שילובי זהב, שיוצרים מראה יוקרתי מנצח.
*שפתיים- המראה חייב להיות חתום בשפתיים חושניות במיוחד, בגווני ניוד כאמל, אבל מטאליים. נבנה את השפתיים בעזרת שפתון בגוון ניוד במרקם מאט, עליו נניח בעזרת מברשת הנחה, צללית אבקה מטאלית מתאימה, אבל רק בחלק הפנימי יותר של השפה. אפשר לחזק את המטאליות בעזרת גלוס שקוף למראה יותר אחיד.

צילום- שרית מור