חוקי המשחק בעולם התחתון משתנים

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית
לעולם התחתון חוקים משלו... לא עוד סתם חנות להלבשה תחתונה, אלא חנות מעולם האגדות של הלנז'רי.
נא להכיר את "אליס", שם מחכה לכם כניסה מלכותית לעולם האגדות של עליסה בארץ הפלאות, עולם קסום, תמים וחלומי, שופע פנטזיה וחלומות מתוקים.

אז קבלו את הדבר האמיתי והסקסי של העולם התחתון- חנות הדגל הראשונה של רשת ההלבשה התחתונה ALICE – My UnderWorld של המותג האירופאי VERALLY. איפה? בגן העיר תל אביב.

היזמית ואשת העסקים אינה מלשקו, היא האישה והאגדה והבעלים של ALICE שלדבריה כל אישה בכל גיל יכולה להרגיש ולהיראות סקסית בכל שעות היממה.
מי לא רוצה להרגיש נחשקת ונאהבת? מי לא רוצה להרגיש סקסית וחושנית? (אגב, השאלה רטורית). לידיעתכן, זה יכול לקרות כאן ועכשיו בחנות הדגל של ALICE עם מותג ההלבשה התחתונה מאירופה Verally.

Verally הוא הרבה יותר מסתם תחתונים וחזייה, הוא מותג נחשק ומלא תשוקה, שמתלבש על הגוף בשיא הנוחות והטבעיות, נעים כמו ליטוף על הגוף וסקסי בטירוף.
המותג האהוב, מעוצב ומיוצר באירופה וכולל פריטי הלבשה אינטימית ולנז'רי אופנתיים ואיכותיים, המעוצבים בנוחות עילאית, ובדגש על הדיטיילים הקטנים והתיפורים המדויקים.

הקולקציה החדשה שהושקה ב"אליס" מתאפיינת במבחר גדול של דגמים ומידות, לכל אישה בכל גיל ומבנה גוף, וכוללת: חזיות, תחתונים, סטים, מחטבים, גרבונים מיוחדים, הלבשה תחתונה סקסית, הלבשה תחתונה ספורטיבית, אופנת פנאי, לנז'רי לכלה וליום הכלולות, ותחפושות סקסיות למימוש הפנטזיות במיטה.

שאלתן איפה ניתן לממש פנטזיות על לנז'רי סקסי? ב- ALICE – My UnderWorld גן העיר, קומת כניסה, חנות מס' 23 , רחוב אבן גבירול 71 תל אביב.
מובטחת לכן חווית קניה מעולם האגדות.

צילום- איציק בירן, אסף פרידמן, גל חרמוני