חתונה לבנה בתסרוקת מלכותית

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
עונת החתונות של קיץ 2017 מביאה עמה שלל תסרוקות ופריזורות חלומיות, שרק כלה ביום חתונתה יכולה לאמץ ולהגשים את חלום הנסיכה, בארמון המלוכה.

מורי מגמת התסרוקות ב"ירין שחף" בית הספר למקצועות היופי מציגים את חמשת הגדולים שיככבו מתחת לחופה, החל מתסרוקות בהשראת ימי הפיפטיז, דרך תסרוקות של החוג הנוצץ על השטיח האדום, הטרנד הרומנטי, סגנון הרויאלטי וכלה במראה הלטיני חושני.

שובן של שנות החמישים
כשמעצבים תסרוקת כלולות, חשוב לשמור על מראה נינוח ולא להפוך את הלוק למוגזם. תסרוקת שכוללת שלל סיכות נוצצות, תוספות שיער וגם פרחים תיראה ברוב המקרים מתאמצת ומיושנת, זה אולי יפה בהפקות אופנה, אבל לא כשת מתרוצצת בין האורחים לבין רחבת הריקודים. יש לאמץ סגנון אחד שישתלב עם השמלה והאיפור. מתלתל צד ועד סיכת עלים מוזהבת, מפרחים טבעיים ועד תסרוקת שושנים.

תקופת הפיפטיז
ימי הפיפטיז חוזרים לקצוות השיער ומביאות איתן משב של רוח נעורים. מעצבי השיער העולמיים מדברים בקול אחד על טרנד הווינטג' כסמל לאהבה וימי התום.

החוג הנוצץ
גם אם לא קיבלת הזמנות לאירועים על השטיח האדום, בערב הכלולות שלך את יכולה לאמץ מראה של כוכבת. משיער נפוח ועד קוקו מרושל בקצהו. ובמילים אחרות: תסרוקות אמריקאית קלאסית. ערב החתונה הוא סוג של אופוריה וזה הזמן לחבק את הסגנון הנוצץ. אבל תמיד חייבים לזכור, שבסופו של דבר, הכל זה עניין של מינון. עם מראה מוגזם את יכולה להיחשד בקלות כאחת שלא התגברה על חג פורים.

הטרנד הרומנטי
במקרה של הטרנד הזה, הכול תלוי באישיות שלך. יש לא מעט חן בתסרוקת רכה, אסופה וגבוהה, שפרחים מוזהבים שזורים בה. שילובי בד תחרה יהדירו את העיצוב הרומנטי. סגנון זה הוא על זמני ויחמיא לכלה, שתבחר לשדר את המראה הנקי הבתולי.

בסגנון רויאלטי
הסגנון הנסיכותי- מלכותי ממשיך ללוות אותנו כמה שנים ברציפות. הוא מביא שלל איסופים גבוהים מהודרים וקלאסים. הוא מתאים ביותר לכלות המבקשות מראה אצילי תקופתי ביום חופתן. מראה ה"רויאלטי" מבקש להיראות כאילו זה הרגע יצאת מארמון המלוכה.

הסגנון הלטיני לוהט מתמיד
הכלות הישראליות לא נרתעות מהחום הישראלי. רובן בוחרות להינשא בעונה החמה. הקיץ הישראלי מתכתב נפלא עם המראה הלטיני הלוהט. הסגנון הלטיני הוא גן עדן לחובבות הסלסה והריקודים החושניים. הוא מתאים לחובבות שמלות, שרוצות להרשים בין שקוף לאטום. את הלוק ניתן להשלים עם שיער פזור, שביל צד והרבה תכשיטים.

בתמונות מימין לשמאל: תסרוקת בסגנון הפיפטיז, עיצוב וסטייל: דפנה בראל ל"ירין שחף", צילום: אופיר אייב. תסרוקת של החוג הנוצץ, עיצוב וסטייל מיכל שיף וג'יהאן עואד. צילום: נטע קונס. תסרוקת בהשראת הטרנד הרומנטי, עיצוב וסטייל תמר אהרון ושני טליטיאן, צילום: נטע קונס. תסרוקת בסגנון רויאל: עיצוב וסטייל יוסי לוי ואורליה שמעוני, צילום: נטע קונס. תסרוקת במראה הלטיני, עיצוב וסטייל דורין גורדון ולודה קסנזובסקי, צילום: נטע קונס.

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, כתיבת אייטמים, כתיבה שיווקית, תוכן, פרופיל חברה
labiondatlv.com