יום שיער טוב עם PANTENE

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית
יש מוצרים שיודעים לעמוד מאחורי ההבטחות שהם מפזרים לאוויר ויש את אלה שלא... אלה שעומדים מאחורי הבטחותיהם גם מפתיעים לטובה והציפיה היתה שווה, ע"ע פנטן.

PANTENE מביאה את הדור הבא של התכשירים לשיער שלך- שמפו וקונדישינר פנטן פרו-וי בנוסחה הקלאסית ופורמולה ייחודית להזנה וברק של השיער בתוספת קרטין. כי ליום שיער טוב כל אחת רוצה להתעורר.
נא להכיר את שמפו ומרכך פנטן פרו-וי המטפלים בשיער יופי ומשקמים אותו לאחר שספג את נזקי האקלים, הים והמים וכמובן את הנזקים המצטברים משימוש בחומרים כימיים.

דעו לכם שהשיער מאוד רגיש ופגיע. מצד אחד, אנחנו רוצות לעצב את השיער ומצד שני אנחנו לא רוצות לגרום לו נזק. זה אלייה וקוץ בה. תהליכי עיצוב כגון: ייבוש בפן, סירוק נגד כיוון הצמיחה, חומרים כימיים, החלקה וכו' אינם מטיבים עם השיער, נהפוכו, וגם גורמים חיצוניים מזיקים לו כמו השמש, מי הים והבריכה ואפילו מי הברז בזמן החפיפה (המכילים נחושת מזיקה), אז אחרי כל אלו מה הפלא שהשיער נעשה יבש, עמום וחסר חיים? מצד שני, אנחנו הנשים לא מוכנות להתפשר על העיצוב.

בדיוק בשביל זה מומחי החברה פיתחו קו חדש של שמפו ומרכך לשיער PANTENE PRO-V המכיל מערכת הגנה מבוססת קרטין, שנועדה לחזק את אמצעי ההגנה של השיער מפני נזקי העיצוב. טכנולוגיה זו מתמקדת באזורי סיב השערה שנחלשו ומספקת שכבת הגנה דקה מהשורש עד לקצה השערה בכדי למנוע אובדן חלבונים ובכדי שתוכלי לעצב את שיערך כמה שתרצי מבלי לחשוש.
השמפו והמרכך של פנטן פרו-וי הוכחו מדעית בבדיקות קליניות קפדניות כתכשירים החוסמים את הנזק הנגרם מחמצון והמגנים על החלבונים החיוניים של השיער, על מנת שיקבל מראה חזק יותר, בריא יותר ויפה יותר, חפיפה אחר חפיפה.

גם לבעיה של שיער מפוצל יש פיתרון. קבלי טיפים חכמים:
שערות מפוצלות? ולא משנה אם הן רק מתחילות להיפרד לקראת פיצול או שכל אורך השערה כבר התפצל. מה עושים עכשיו? חכי עם המספריים. בואי נחשוב רגע למה שיערך מתפצל מלכתחילה. הסיבה היא שהשכבה הקרנית (הקוטיקולה), המגוננת על השיער, נשחקה והשערה שבתוכה פשוט מתקשה לשמור על שלמותה.

"הטבע תכנן את מבנה השכבה הקרנית כאמצעי הגנה רב עוצמה החוצץ בין הליבה העדינה של סיב השערה לעולם שסביבה," אומרת ד"ר ג'ני תומס, מדענית של פנטן החוקרת סוגים שונים של נזק לשיער, לרבות קצוות מפוצלים. ללא השריון המגונן הזה, אין מה שיסייע לליבת השערה להישאר שלמה לאחר שנחשפה. מכאן ואילך האם, זה רק עניין של זמן עד שסיב השערה יישבר או יתפצל כולו ויותיר אותך עם קצוות מפוצלים ולא יפים לעין.

תספורת היא הדרך המוחלטת היחידה להיפטר מקצוות מפוצלים משום שחלק מהשבירה מתרחש קרוב יותר לשורשים.
תומס מייעצת להשתמש בטיפולים של פנטן לקצוות מפוצלים, כאלה שמסוגלים לתקן קצוות שכבר התפצלו בין החפיפות בעזרת מולקולה, שמכיל המוצר ו"תופרת" את הסיבים הפנימיים של השערה זה לזה בחזרה.
"מניעה היא התרופה הטובה ביותר," אומרת תומס. "הקפידי להשתמש במרכך בכל חפיפה על כל אורך השיער כדי לעזור לשיער לשמור על מבנהו."
אל תניחי לקצוות המפוצלים ולנזק לקבוע מתי את שוב צריכה להסתפר. קבלי את ההחלטה בעצמך בכך שתתמקדי במניעת הנזק והגנת השיער.

שיהיה לך יום שיער טוב!

https://www.youtube.com/watch?v=CpomtQWk1wM סרטון הדגמה לתסרוקת קוקו נמוך ומושקע.