כך תבחרי לנז’רי סקסי ליום הכלולות

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית
עונת החתונות וליל הכלולות כבר כאן ואיתם גם ההכנות הקדחתניות לפני היום החשוב ביותר שלך. אז כבר יש שמלת כלה מלכותית וצריך גם לנז'רי מחמיא וסקסי, כי חשוב לפני הכל גם מה לובשים מתחת... דולצ'ה וגבאנה כבר אמר פעם: "כבוד בסיסי לגוף כולל לפני הכול התאמת חזיית תחרה וסאטן".

יערה נבון, מנכ"ל רשת YOU להלבשה תחתונה, מביאה לך את כל הטיפים הכי אינטימיים ללילה החשוב בחייך.
הבסיס לפיתוי הוא הלבשה תחתונה שמתאימה לך. זוהי נקודת הפתיחה ועיקרון בל יעבור אצל כל מעצבי האופנה המובילים בעולם, שהרי לפני הלבשת הדוגמניות בפריטי האופנה הנחשקים, מותאמת להם לפני הכול הלבשה תחתונה מתאימה.

1. מצאי את הסגנון האישי המחמיא לך והיצמדי אליו. בחרי גזרה שמחמיאה לך ולא את זו שמחמיאה לכוכבת על מסך הקולנוע. זכרי שלא כל גזרה שנראית נפלא על המסך, תתאים גם לך, ולכן, בעת הקניה בחרי בפריטים שמחמיאים למבנה הגוף שלך.
2. התאימי לעצמך את המידה הנכונה. תחתונים או חזיה במידה קטנה מידי ילחצו על הגוף וייצרו בליטות שיראו בבירור מתחת לבגדים, גם אם הם רפויים.
3. היי גם את צרפתייה. רכשי סט תואם של תחתונים וחזייה, תתפלאי כמה בעיות יכול לפתור העיקרון הפשוט של רכישת סט תואם, בעיקר בלבישה מתחת לשמלת כלה, שנדרשת לה התאמת צבעים שאינם בולטים. הידעת שנשים צרפתיות לעולם אינן רוכשות פריטי הלבשה תחתונה בודדים שאינם בסט? אפשר כנראה לסמוך על הצרפתיות שהן יודעות מה הן עושות.
4. אין יקר מדי. יש כל כך מעט מקרים שבהם את יכולה להצדיק בזבוז על הלבשה תחתונה ממש יקרה, וזה אחד מהם. הלילה הזה שווה כל כסף.
5. יצירת סקס אפיל עם תחרה. תחרה יכולה להיות האקססורי הלוהט ביותר שיש לליל הכלולות שלך. חזייה עם תחרה לאורך הגבול יוצרת פיתוי מתוק, אבל חזיית תחרה מלאה מאפשרת מבט מושלם לעור שלך לקבלת מראה שובב יותר.
6. מרגישה קצת מלאה? צרפי לקולקציית הלילה החשוב גם מחטב יוקרתי בעיצוב מוקפד- פריט הקסם בהלבשה תחתונה שעושה את העבודה. בחירת מחטב איכותי שמותאם לצרכים האישיים יאסוף אזורים בעייתיים שבהם העור נפול, באופן מחמיא יותר מתחת לבגדים.
7. באיזה צבעים מומלץ לבחור הלבשה תחתונה? הסטייליסטיות תמיד ממליצות על בחירת תחתונים וחזיות בשני צבעים ניטראליים: צבע לבן וצבע גוף, המתאימים ללבישה מתחת לכל בגד, ללא בולטות ונראות מתחת לבגדים. לעומתן, חוקרים מאוניברסיטת רוצ'סטר בניו-יורק ערכו מחקר שכלל כ- 150 גברים, שנדרשו לדרג בין צבעים שונים והקשר שלהם לראיית אישה שלובשת אותם כמושכת במיוחד. ומי אתן חושבות נבחר לצבע המנצח בסקר? נכון. צבע אדום. אז לכי על זה. מובטח שתיהני וגם הוא.
צילום- יח"צ