כל מה שחשוב שתדעו לפני שתקנו מטבח

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
הבישול הביתי והאכילה המשותפת הם חוויה מהנה וזמן איכות לכל המשפחה, ובשנים האחרונות הפך המטבח מחדר פונקציונאלי בלבד, לצנטרום של הבית, מה שמביא אותנו להשקיע בתכנון ובעיצוב המטבח בהתאם. ברור גם, שרכישת מטבח היא השקעה כספית משמעותית בבית.

חיים סמרי, מנכ"ל מטבחי הדקל נותן כמה דגשים והמלצות, שחשוב לדעת לפני שרוכשים מטבח חדש, בשביל שיהיה אפשר ליהנות ממנו לאורך שנים, לבשל בו בהנאה ולארח בו בכייף.

*חשוב שהמטבח יהיה עדכני, חדשני ויתאים לצרכי המשפחה
בשנים האחרונות חלה מהפכה בתחום עיצוב המטבחים בארץ. הצרכן הישראלי נחשף לאופנות ומגמות העיצוב בעולם. עם זאת, מספר הנפשות במשפחה ישראלית ממוצעת גדול יותר, ומשפחה נוהגת לבשל ולארח בבית לעתים קרובות, אי לכך שואבות החברות הגדולות השראה מהמגמות העיצוב והחידושים הטכנולוגיים בעולם, אך מתמחות בהתאמת המטבחים לצרכי הצרכן הישראלי.

*אל תתפשרו על כך שהמטבח יעוצב על ידי מעצב מקצועי
כל מטבח מעוצב ומתוכנן לפי הזמנה וצרכי הלקוח. מעצבי הבית של חברות אלו הם מעצבים מוסמכים, המתכננים לכל לקוח את מטבח חלומותיו, כך שיתאים בדיוק לטעמו ולמידות ביתו. הלקוחות נהנים משני העולמות ומקבלים מטבח שנתפר במיוחד עבורם והמיוצר בטכנולוגיות מהמתקדמות בעולם.

*חיסכון במקום- פתרונות חכמים ואלגנטיים
כדי לא להעמיס פריטים מיותרים על משטחי העבודה ישנם מגוון פתרונות חדשניים, המאפשרים סביבת עבודה מאורגנת ומסודרת מבלי לוותר על פריטים, כמו למשל מדף נסתר במשטח העבודה שבאמצעות לחיצה על השלט, הוא עולה מתוך תא סגור בשיש וחושף את הפריטים הסמויים ש"הוחבאו".

*האם הייתם קונים מכונית או דירה מבלי לראותם?
כשאתם מזמינים מטבח מחברה גדולה ואמינה, אתם עושים זאת באולם התצוגה שלה ויודעים בדיוק כיצד הוא ייראה. החברות המובילות עובדות על פי מערכת נהלים מדויקת, המבטיחה בדיקות סדירות של חומרי הגלם ושל תהליך הייצור וההרכבה של המטבח כך שיעמוד בסטנדרט גבוה ביותר.
נוסף על כך, הן בעלות וותק רב ומבטיחות שתמיד ניתן לפנות אליהן ולקבל שירות לאורך כל התהליך וגם לאחריו.

*ערבות בנקאית להבטחת קבלת המטבח
האם החברה מבטיחה ערבות בנקאית על הרכישה? ערבות בנקאית מבטיחה שבמידה והחברה לא תוכל לספק את המוצר, תוכלו לקבל את כספכם בחזרה וכך להגביר את הביטחון ברכישה.

אתר הבית: www.hadekel.com
צילום- שלומי בר עוז