כנפיים של תקווה

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
יש תקווה, שיבוא יום, בו כבר לא לא תהיה אלימות נגד נשים, גם לא יהיו נפגעות ונפגעי תקיפה מינית... יש חזון ויש יום בו מציינים את היום הבינלאומי למאבק באלימות נגד נשים, החל ב- 25 בנובמבר 2016.

רשת התכשיטים הבינלאומית מגנוליה משיקה את השרשרת "כנפיים של תקווה" לטובת המאבק החשוב באלימות נגד נשים, ובשיתוף פעולה עם איגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית, השרשרת תימכר במחיר של 49 ₪ כשההכנסות מהמכירה קודש הן לאיגוד מרכזי הסיוע לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית.

הכוח לשנות עם הזכות לחופש היא התקווה למיגור האלימות, ובמהלך התאריכים: 14/12-14/11/2016 תוכלו גם לקנות וליהנות מתכשיט אופנתי וגם לתרום למאבק החשוב באלימות נגד נשים.
שרשרת הכנפיים הקלאסית עשויה מציפוי זהב, כשמוטיב הכנפיים מסמל חופש, תקווה, כוח וחזון.

תומר רייזברג מנכ"ל קבוצת מגנוליה מסר כי: "רשת מגנוליה מאמינה שצריך לתת חזרה לקהילה, כרשת הפונה לקהל הנשים ומעסיקה רוב של נשים, התרומה שלנו לנפגעות תקיפה מינית חשובה לנו. בשנים האחרונות התחלנו עם פרויקט המודעות לנפגעות תקיפה מינית באמצעות צמיד האינפיניטי וצמיד "שלך" ובשנה זו עם שרשרת הכנפיים, המסמלת מוטיב חופש, תקווה, כוח וחזון. כל הרווחים ממכירת השרשרת יתרמו למרכז לנפגעות תקיפה מינית."

אורית סוליציאנו מנכ"לית איגוד מרכזי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית מסרה כי:
"בשנה האחרונה אנו עדות לתחילתו של שינוי חברתי. נשים רבות מפסיקות לשתוק, מפסיקות להסתיר, הן יוצאות ומספרות את סיפורן ולכך משמעות עצומה.
שרשרת הכנפיים מסמלת את הרצון של נשים רבות לא לפחד ולהתכנס, אלא דווקא לפרוס כנפיים ולפרוץ את חסמי הבושה וההשתקה. זהו מוטיב יפה ואופטימי, ואנו במרכזי הסיוע קוראות לכל אשה הזקוקה לכך לפנות אלינו לסיוע, כפי שעשו בשנה האחרונה 40,000 פונות אל מרכזי הסיוע.
אנו מוקירות ומעריכות את חברת מגנוליה על התגייסותה ותמיכתה בנושא חשוב זה"

קווי הסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: לנשים 1202 לגברים 1203 .
צילום- סיון לוי

אין תגובות.

Leave a comment