לוריאל פריז לוהטת בקיץ 2016

עדי פרג'י מנהלת הדרכה ראשית ב"לוריאל פריז".
LOREAL PARIS מציגה את המראה הנכון והלוהט לקיץ 2016, באדיבות עדי פרג'י מנהלת הדרכה ראשית ב"לוריאל פריז".

כמה שיותר צבעוני, כך יותר עוצמתי וזוהר... המראה משלב בתוכו צבע המאיר את העיניים בלוק מעושן אינטנסיבי, עוצמתי ולוהט, וכמובן גם סקסי ומפתה.
אור השמש העז מטשטש את הראייה, ריח הים משכר והחול המבריק מעניק נצנוץ קטן ורגעי. השנה, מעצבי האיפור של לוריאל פריז, "העתיקו" את מאפייני הקיץ הלוהטים הללו אל מראה האיפור שלנו, ויצרו חוקים חדשים.

אם בעבר מראות האיפור לעונה החמה התאפיינו בשימוש נדיב בברונזר ואפקטים מבריקים, השנה המגמה הפוכה. מעוניינת לקלוע בול בקיץ הזה? היי כמו החול. מאט בבסיסו, עם נצנוץ הנגלה בעפעוף קל או בסיבוב של הראש.

כך תיצרי את מראה האיפור לקיץ 2016:
1. בחרי במייק אפ בגימור מאט, בגוון שהולם במדויק את גוון עורך. אם את נוהגת להשתזף, ודאי שהגוון הנבחר זהה לגוון עור המחשוף.
2. ברונזר יכול לשוות לך מראה שזוף, או להעניק לך כלי לעיצוב וחיטוב הפנים. הפעם, נבחר באופציה השנייה. בעזרת ברונזר מאט בגוון טבעי, נדגיש את עצמות הלחיים. טפחי בקלילות עם מברשת רחבה תחת עצם הלחי, וטשטשי לכיוון הלסת. בעזרת גוון ההארה הבהיר, האירי את פנייך: הניחי מעט על גבי עצמות הלחיים וגשר האף.
3. מראה העיניים עוצמתי, וטומן בחובו את הנצנוץ המבוקש: הניחי צללית בגוון כחול על כל שטח העפעף. לאחר מכן, הגדירי את הזוית החיצונית של העין בצללית סגולה כהה, וטשטשי אותה אל תוך קפל העין. אל תטשטשי את הגבול בין שני הגוונים, השאירי אותם מוגדרים.
4. העניקי לריסים נפח והרמה בעזרת מסקרה המכילה פריימר, שיעטוף את הריסים ויעבה אותם טרם צביעתם בשחור.
5. הגבות מהוות מסגרת לעיניים, בלעדיהן מראה האיפור אינו שלם. הברישי בעדינות את גבותייך במסקרה ייעודית לגבות. המסקרה תעצב את גבותייך ותעניק להן מראה טבעי ומלא. בחרי בגוון הקרוב ביותר לגוון שיער ראשך.
6. נשאיר את הנצנוץ באזור העיניים בלבד, ונבחר שפתון בגוון טבעי ובגימור מאט. הגוון הרגוע יאזן את לוק העיניים הדרמטי.

המוצרים המובילים, בעזרתם תוכלי להרכיב את מראה קיץ 2016:
•מייק אפ אינפליבל מאט
•גלאם ברונז מס' 102
•צלליות קולור ריש מונו, גוונים 404, 301
•מסקרה סופר סטאר
•מסקרה לגבות Brow Artist Plumper
•שפתון קולור ריש 640 בגימור מאט

בתמונה- ג'ניפר לופז במראה קיץ 2016
צילום- לוריאל פריז חו"ל.