מסע חכם מתחיל במזוודה חכמה

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
גאון מי שהמציא את זה... סט מארזים לארגון תכולת המזוודה של המותג האמריקאי eagle creek. כמה פשוט, ככה גאוני ומסודר פרפקט.
מסע חכם מתחיל במזוודה חכמה וממשיך עם קיפול חכם, קומפקטי ומאורגן נכון, ומסתבר שאפשר ליהנות משלושתם יחד בנסיעה אחת.

ארזתם לבד? המותג האמריקאי eagle creek עומד מאחורי אחד המוצרים, היותר טובים שיש היום לנוסע המתמיד/ איש העסקים/ הנופש והמטייל, בתחום ארגון וסידור מזוודה חכמה. ובמקרה הזה הגודל כן קובע, כי כמה שיותר קטן ויותר מקופל, כך יותר טוב לכל נוסע.

נא להכיר את האתר הישראלי travelbox המשווק את הסט הגאוני הזה של מארזים ייחודיים לארגון תכולת המזוודה במספר גדלים של המותג האמריקאי eagle creek . המארזים עשויים מבד איכותי משולב רשת לאוורור התכולה, ושיטה חכמה זו חוסכת מקום במזוודה ושומרת על הבגדים נקיים ומגוהצים.

מה תצטרכו בשביל לארוז נכון וחכם את התכולה האישית שלכם לקראת הנסיעה/ הטיסה?
1. מארז לבגדים מסוג Tube Cube - ניתן לגלגל או לקפל גופיות, עניבות, גרביים, הלבשה תחתונה ועוד.
2. מארז לבגדים מסוג Cube - ניתן לגלגל או לקפל לתוך המארז פרטי לבוש כגון: חולצות טי שירט, מכנסי טרנינג, בגדי ים וכו׳. המארז הופך את התכולה שבתוכה לצורה ריבועית, מה שמגדיל משמעותית את ניצול שטח המזוודה.
3. מארז לבגדים מסוג Half Cube - ניתן לגלגל או לקפל פרטי לבוש כגון חולצות טי שירט, מכנסי טרנינג, בגדי ים וכו׳. בדומה למארז ה-Cube, מארז זה הופך את התכולה שבתוכה לצורה ריבועית ובכך מגדיל את ניצול שטח המזוודה.
4. מארז לחולצות ומכנסיים Folder M - מעטפת בד איכותית בעלת דפנות קשיחות השומרת היטב על פרטי הלבוש מפני קימוטים וקפלים. ניתן בנוחות רבה לקפל עד כ -7 חולצות מחויטות או לחילופין חולצות ומכנסיים. הפתעה- לאחר הטיסה תשמחו לגלות שפרטי הלבוש שבפולדר נשארו מקופלים וישרים, כאילו חזרו זה עתה מגיהוץ.
5. תיק רחצה Wallaby- תיק רחצה נתלה קומפקטי, הכולל מספר תאים לכלי הרחצה. מתאים במיוחד לתרמילאים ומטיילים. בעל נפח אחסון מרווח ותאי רשת פנימיים לאיתור מהיר ונוח של התכולה.

המחיר לסט כולל 5 מארזים: 320 ש"ח.
ניתן להשיג בצבעים אופנתיים של כחול, שחור ואדום באתר travelbox.co.il
צילום- יח"צ חו"ל