פרחים באים מאהבה FLOWER LAB

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
המותג הבינלאומי של סידורי פרחים FLOWER LAB נוחת בשעה טובה גם בישראל, עם 30 סניפים ברחבי העולם.

כל אחד אוהב שמדברים אליו בפרחים... ב- FLOWER LAB חנות האונליין לזרים בעיצוב ייחודי ומקורי, מדברים אליכם עם זרי פרחים השזורים באהבה עם פרחים אמיתיים, טריים ומיוחדים.
הפרחים מיובאים מחו"ל, סידורי הפרחים מגיעים בקופסאות כובעים, המשמשות תחליף מושלם לאגרטל הקלאסי, ובקונוסים מעניינים, הניתנים לשימוש חוזר.

כמו בעולם האופנה גם בעולם הפרחים, יש מגמות וטרנדים בעיצוב ושזירת פרחים.
בחנות הפרחים הייחודית ניתן למצוא את המגמות החדשות בעיצוב ושזירת פרחים בשילובים צבעוניים ומרהיבים ועיצובים חדשניים, כמו שעדיין לא ראיתם.

כמה יעלה לכם התענוג הפרחוני? מחירי הזרים בקונוס עם מעמד, החל מ- 280 ש"ח. מחירי הזרים בקופסא, החל מ- 350 ש"ח.
ניתן להזמין ולהעניק זר פרחים אמנותי דרך אתר הבית: www.flowerlab.co.il
להזמנות: 1-700-500-193

טיפים חכמים לרכישה נכונה וטובה של פרחים, מאת: קתרינה חילר FLOWER LAB

כולם אוהבים פרחים מעוצבים כמתנה ליום הולדת, שבאים להתארח, או אם רוצים להביע אהבה. אנשים מתחברים לצבעים וסגנונות, לכן לאחר שבוחרים את הפרחים, יש להחליט כיצד רוצים להציע את הגשת העיצוב, בסידור, בשזירה או באגרטל מעוצב.

סידורי פרחים זאת אומנות. אפשר להשתמש בפרחים, עשבים, צמחים, קישוטים וחומרים בוטניים אחרים, לסידור הפרחים בצורות שונות ומגוונות. בסידור פרחים לעומת זר פרחים, לרוב כמעט ולא יראו את הגבעולים, הפרחים הם אלה שתמיד יככבו לאורך ולרוחב כל סידור הפרחים.

יש שיאמרו שאין דבר כזה טרנדים בפרחים, אבל בהחלט יש. סידורי פרחים באים לידי ביטוי בדיוק כמו באופנה ושאובים מהטרנדים והצבעים המובילים בעולם. ישנם סגנונות שונים של עיצובים, הכוללים אביזרים, מתוקים, קישוטים ואפילו קופסאות המשמשות תחליף לאגרטל הקלאסי.
סידור פרחים, השזור מפרחים חיים, מומלץ להחזיק הרחק מקרני שמש וגופי חימום.

צילום- FLOWER LAB חו"ל