קיץ, סאפ ובגד ים BILLABONG

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
בגדי הים הביקיני והשלם של BILLABONG הולכים לעשות גלים בקיץ 2017.

והרי התחזית העונתית: הקיץ העכשווי הולך להיות חם ולוהט בגזרת הביקיני שעל החוף, ולא רק, גם השלם מפתיע בטירוף והולך להיות שוס היסטרי.

אם אתם נמנות על חובבי האקסטרים לייט ועושים סאפ בחופי ישראל, אז דעו לכן בנות, בילבונג עיצבה במיוחד בשבילכן בנות הסאפ, בגדי ים שלמים ומושלמים לגלישת סאפ בסטייל א- לה אוסטרליה.

דמיינו את חופי יבשת אוסטרליה הרחוקה וקליפורניה, את גווני החול, הים וצמחיית הפרא, כמה ירוק, כחול וחום תקבלו, מעבר ל- 50 גוונים של טבע. ככה בדיוק נראית קולקציית בגדי הים של בילבונג, שעוצבה בהשראת הנוף הקסום ומראות הטבע בחופים הרחוקים.

בילבונג יודעת מה פאשניסטות, נערות חוף וגולשות סאפ רוצות. הן רוצות בגד ים שיש בו הכל, סטייל, נוחות ואיכות, כזה שהוא וואו עם אמירה אופנתית, שמתאים לאקלים הישראלי ונעים על הגוף.

ניתן למצוא את השלם, הנחשב לקלאסי ואצילי בגזרות מחמיאות, ולצידו את הביקיני על כל גזרותיו וגווניו, החל מצבעי נאון, דרך צבעים דומיננטיים וכלה בצבעים קלאסיים, ובשלל סגנונות של מודרני עכשווי, קלאסי, אורבני ו- MIX & MATCH.

כמה יעלה לכן התענוג הקיצי?
169.90 - 219.90 ₪ לחלק אחד של ביקיני.
329.90 - 369.90 ₪ לבגדי הים השלמים.
איפה? ברשת הסניפים של בילבונג ברחבי הארץ.

צילום- perach la bionda tlv

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, כתיבת אייטמים, כתיבה שיווקית, תוכן, פרופיל חברה
labiondatlv.com