שולחן חג מעוצב

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית
שולחן חג מעוצב
בפרוס השנה החדשה שבאה עלינו לטובה, רשת "הרמוניה לבית" פורסת מפה לבנה על שולחן החג ומפזרת טיפים לבנים וחגיגיים עם קורטוב של גווני זהב.

אתם מוזמנים לשבת על שולחן חג מעוצב, מעורר תיאבון והשראה...
את שולחן החג מומלץ לעצב מבעוד מועד, ולחשוב איזו אווירה נרצה ליצור, האם פרחונית ועליזה, רומנטית ושקטה, או אולי צבעונית וססגונית.

ישנה חשיבות רבה לשילובי האקססוריז ובחירת הצבעים בשולחן החג. לאווירת חג מרהיבה מומלץ לערוך מפה לבנה וסט כלים המשלבים זהב ופנינים המקנים אווירה עשירה וחגיגית.

ניתן לאסוף את צידי המפה הלבנה שנופלים, בשרשרת פנינים ולאסוף במראה מעוגל. על השולחן יש להניח פלייסמנט זהב ומעליו צלחות לבנות מעוטרות, כמו גם להניח כוסות וגביעי יין מעוצבים לצד הצלחות. מומלץ לשים מפיות עם חבקי זהב או כאלה שניתן לגלגל אותן בשרשרת/ צמידי פנינים, המתכתבים עם השולחן.
שילוב גווני זהב ולבן מעניקים תמיד אווירה שלווה ומראה אלגנטי מרהיב וחגיגי.

בשביל שהשולחן יתכתב עם החג עצמו, ניתן להשתמש בכלים המאפיינים את החג, כמו: צלחת מעוצבת במראה תפוח, דבשית במראה רימון/ תפוח, נרות במראה תפוח, פמוטים, מבחר אלמנטים אישיים בצירוף שם פרטי ליד הכיסא ופרחים. תחתיות לסירים בהשראת החג עם הדפס תפוחים יוסיפו המון בעת הגשת האוכל לשולחן.

לאווירה חגיגית, ריחנית ואלגנטית, פזרו על השולחן, עלי כותרת לבנים ונרות ריחניים באווירת החג, כולל פריטים דקורטיביים לנוי, אך זכרו לא בהגזמה.

צילום- יח"צ

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית, כתיבת תוכן לאתרים, כתיבת מאמרים, כתיבה, עריכה ושכתוב, קופירייטינג, כתיבת אייטמים, כתיבה שיווקית, כתיבת תוכן