תראו מה שברז צבעוני יכול לעשות

פרח דה-מדונסה
ברזים בצבעים! כיצד הם משפיעים עלינו?
יועצת בכתיבת המאמר: יעל ריין, מטפלת הוליסטית עם פרחי באך.
ברזים בצבעים! כיצד הם מטיבים את חיינו? מחקרים מראים כי נוכחותו של צבע בחיינו יכולה לתרום לטיפול במצבים רגשיים וחיזוק תכונות הרצויות לנו.
סדרת הברזים החדשנית "Madgal Art", המשלבת עיצוב מטאלי יוקרתי עם נגיעות צבע אלגנטיות, מאפשרת להיעזר בהשפעות המטיבות של הצבע הנכון לנו, בחיי היומיום, במקום בו אנו מרבים להימצא: חלל המטבח.
קולקציית הברזים "מדגל ארט", בעיצוב אלגנטי וקווים נקיים. חלקו התחתון של הברז מתכתי ואילו חלקו העליון צבעוני. הסדרה מוצעת בארבעה צבעים: אדום יין (בורגונדי), אפור, שחור ולבן.
צבע הוא הרבה יותר מ"גורם" בעיצוב. מעתה, עם סדרת הברזים הצבעונית החדשנית Madgal Art שהשיקה חברת "מדגל" הישראלית, יש ביכולתך להשפיע על רבדים חשובים בחייך, כמו קריירה, מערכות יחסים, הגשמה עצמית ועוד.
נשמע דמיוני? ובכן, זה אמיתי לגמרי, אם נתבסס על מחקרים בתחום הפסיכולוגיה, שמלמדים על קיומו של קשר הדוק בין צבע לתכונות אופי וסוגי אישיות.
על-פי מחקרים אלה, נוכחותו של צבע מסוים בחיינו, יכולה לתרום רבות לטיפוח ואיזון מצבים רגשיים וחיזוק תכונות רצויות לנו, לצורך צמיחה והתפתחות.
אדום יין (בורגונדי)
מעודד את התכונות: שאפתנות, חיוניות אנרגטית, תחרותיות, פעלתנות, מוחצנות, יצריות, יצירתיות, מגנטיזם, תשוקה, אופטימיות, שמחת חיים, תיאבון לחיים, ספונטניות, התלהבות.
שחור
מעודד את התכונות: עוצמה, איפוק עצמי שיש בו כוח, ביטחון עצמי, מופנמות עוצמתית - "מים שקטים חודרים עמוק", סמכותיות, סודיות, מסתוריות, רצינות, כוח רצון חזק, אינדיבידואליזם, עצמאות הדרך.
לבן
מעודד את התכונות: תמימות, פשטות, הרמוניה, אופטימיות, "טוהר", רוחניות, ניקיון, אומץ לקראת פתיחת דף חדש בחיים, ביטחון רוחני, חכמה, עצמאות, מושלמות עם נטייה לפרפקציוניזם, ניקיון פנימי שמוביל לריפוי.
אפור
מעודד את התכונות: יציבות, תחושת רוגע הנקשרת לסדר וארגון פנימיים, איפוק, שמרנות, שליטה על רגשות, בגרות, דגש על השכל, ביטחון, סמכותיות, הנהגה שקולה, אלגנטיות, עצמאות, מנוחה פנימית ממתח חיצוני.
צילום- חברת מדגל

אין תגובות.

Leave a comment