100 שנים של PYREX

פרח דה-מדונסה
Pyrex המותג הנצחי של כלי הבישול והאפייה המוביל בתחומו בעולם חוגג 100 שנים של עכשוויות ומחדש לנו שפיירקס הוא "לא רק זכוכית".
פיירקס, מי לא מכיר את המותג הוותיק והתנסה בו במטבח, אין חיה כזו. משנת 1915 ולאורך 100 השנים האחרונות זוכה המותג פיירקס לאמונם ולהערצתם של מיליוני בשלנים ברחבי תבל.

פיירקס זה לא רק זכוכית, אומנם זו זכוכית בורוסיליקט, איכותית ועמידה בפני חום קיצוני ובפני זעזועים תרמיים, אך יש לפיירקס אוסף נרחב של מוצרים מעולים מחומרים משובחים ועמידים לאורך שנים. איך מזהים כלי פיירקס אמיתי? על ידי לוגו המותג, המוטבע בתחתית הכלי.
כל מוצר נחקר ופותח תוך חשיבה מדוקדקת על דרישות הצרכן. פיירקס זה מותג שאפשר לומר עליו, שהוא מדע.
אז מה עושה המותג האהוב בגיל מאה? חוגג 100 שנים של עכשוויות עם הפתעות ושינויים לטובה במטבח ומשיק אסטרטגיה חדשה, תחת הכותרת "לא רק זכוכית", במסגרתה יושקו סדרות חדשות של כלי בישול ואפיה לתנור ומעל הכיריים, המציגות חדשנות טכנולוגית ועיצובית, ועשויות מחומרים חדשים, המרחיבים את תחום פעילותו של המותג ומחזקים את אחיזתו בשוק כלי הבישול והאפייה ברחבי העולם.

מה חדש והתחדש בפיירקס?
Asimetria של Pyrex - סדרה חדשה של תבניות ומגשי אפייה פונקציונאליים ומעוצבים, עשויים מפלדה פחמנית, חומר קל משקל, יציב ועמיד שמפזר חום באופן שווה. ציפוי הנון סטיק והטקסטורה המיוחדת של תחתית מוצרי הסדרה מאפשרים שחרור קל של המנה מהתבנית וניקוי קל של זו האחרונה, תוך התאמה לתקנים הקשורים במזון. תבניות הסדרה מצוידות בידית אחיזה XL, ידית ארגונומית לאחיזה בטוחה ונוחה.
ESSENCE- סדרת כלי בישול, הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה מאלומיניום, בעלת עיצוב עכשווי ומצוידת במכסים עשויים מזכוכית הבור וסיליקט המפורסמת של פיירקס.
ATTRACTION- סדרה חדשה של כלי בישול הכוללת סירים ומחבתות מסוגים שונים. הסדרה עשויה מאלומיניום יצוק ומצוידת בנוסף על שתי ידיות אחיזה נוחות בידית מגנטית נשלפת, פטנט בלעדי של החברה. בנוסף מצוידת הסדרה בציפוי נון סטיק חדשני ומחוזק. הסדרה משמשת גם ככלי הגשה לשולחן בשל עיצובה הייחודי.
optimum- סדרה חדשה של תבניות אפיה ובישול לתנור עשויה זכוכית בורוסיליקט, עמידה ואיכותית. ולראשונה, מוצגות תבניות עמוקות יותר ובעלות ידיות אחיזה רחבות יותר ונוחות במיוחד לנשיאה. אפשר להוריד בפניו (בפיירקס) את הכובע, כי הוא גאון במטבח.
צילום- יח"צ חו"ל

אין תגובות.

Leave a comment