המטבח עובר מהפך! חיפוי זכוכית עם הטבעות והדפסות

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
הדבר הבא במטבח המודרני הישראלי... זה הכי קרוב ליהלום וזה חיפוי זכוכית עם הטבעות והדפסות.

"מטבחי דקל" "יוצאים מהקופסא" ומשנים את פני המטבח הישראלי והעיצוב הקלאסי לטובת מטבח נועז ויצירתי, עם קורטוב של אומנות וטוויסט מודרני, והכל בגלל זכוכית אחת...

חיפוי זכוכית דקורטיבי בעיצוב מטבח חלומי, יכול בהחלט להיות חלום שמתגשם. חיפוי זכוכית מסוגנן יכול לחולל פלאים במראה חלל המגורים הפתוח ולרענן את האווירה במטבח.
הכצעקת? כן, הודות לשיבוץ ציורי פרחים וטקסטורות דקורטיביות על גבי זכוכית דלתות מטבח, בקו נועז וצעיר תוך שימוש בטכניקה, המשלבת טכנולוגיות גבוהות של הטבעת צורות בדלתות לצד עבודת יד מסורתית של ציור, לפי בחירת הלקוח: דיוקנאות, ציורי נוף, תמונות מהאלבום המשפחתי ועוד.

מלבד היותו אלמנט עיצובי, לזכוכית יש יתרונות רבים: ניתן להטביע תמונות והדפסים בזכוכית והיא אף ניתנת להחלפה בקלות כך שאפשר לרענן את מראה המטבח בגוון חדש בקלות. המשטח חלק וקל לניקוי, עמיד בפני שריטות וחום ומותיר מראה אלגנטי ומבריק. ואגב, יש כאלה שאפילו את משטח העבודה עושים מזכוכית.

היתרון של חיפוי זכוכית על שאר החיפויים זה הקלות בניקוי הזכוכית. את הזכוכית ניתן לנקות עם חומרי ניקוי לחלונות והיא אינה סופגת כתמים. בנוסף, אפשר לחבר את הזכוכית עם ברגי נירוסטה על מנת להחליף בקלות ואם הזכוכית שקופה או משוריינת, ניתן לצבוע את הקיר כל פעם בגוון אחר ולחדש את המטבח בלי שום מאמץ.

לדברי חיים סמרי, מנכ"ל מטבחי דקל: "אנו קשובים למגמות ולפיתוחים החדשים בעולם ומטמיעים את המילה האחרונה בטכנולוגיה למטבח הביתי תוך התאמה לצרכים ולטעם של לקוחותינו.
שיתוף הפעולה המרתק עם הסטודנטים במכון אבני, הוא הזדמנות לתת ביטוי למעצבים צעירים להציג זווית חדשה ומרעננת ולאפשר להם התנסות פרקטית ייחודית בתעשייה. הסטודנטים הציגו רעינות מקוריים וחדשניים, ובהחלט אנו שוקלים בשלב הראשוני להוציא לפועל חלק מהפרויקטים, כי הם יהיו הדבר הבא במטבח המודרני."

בשורה התחתונה, אם אתם חושקים בכזה מטבח נועז ומודרני תצטרכו מיני משכנתא של החל מ- 50,000 שקלים.
צילום- יח"צ