טבע נאות קיץ 2015

  • naot2
  • naot4

פרח דה-מדונסה

"טבע נאות" מסדרת לנו קיץ נוח במיוחד, כי "את הכי יפה כשנוח לך". פשוט מאוד. קיץ 2015 של טבע נאות מבשר רק טובות. הרבה נוחות, המון יופי והכי הרבה אורבני שיק.

קבלו בשיא הנוחות והטבעיות את קולקציית העונה החמה עם עשרות דגמים מפתיעים של סנדלים, כפכפים ונעלי עקב,

מה שאומר, נוחות ויופי הולכים יחד לעבודה, לשעות הפנאי וליציאה בערב.

היא מפתיעה כל עונה מחדש והקיץ הזה כבר אפשר לומר, שהיא יצאה מהקופסה. לא רק נוחות ואיכות גם שיק אופנתי וסטייל יש לנעליים, ואלה חשובים לא פחות.

במילים אחרות, מגמות האופנה העולמיות והטרנדים הלוהטים הטביעו את חותמם בקולקציה הקיצית, שחושפת עיצובים קלאסים, אלגנטיים ואורבניים בסקלת צבעים וגוונים משתנה, החל מצבעים קלאסים שמרנים וכלה בצבעוניות כובשת, לצד טקסטורות ומרקמים מיוחדים.

הקולקציה מצטיינת בוויזואליות פוטוגנית, שמתאימה עצמה לאורך כל שעות היום. בכל שעה במהלך היום אפשר לנעול טבע נאות ולהרגיש כל כך נוח. ההשראה לגוונים של הנעליים באה מהצבעוניות הפסטלית, לצד צבעי אדמה וזהב, וניחוח הים התיכון של

כחול עז, טורקיז וסגול.

הטרנדים המובילים, שבטוח תתאהבו בהם, מתאימים לכולם, לטיפוסים קלאסים עם נטייה לשמרנות,  טיפוסים עירוניים אורבניים וטיפוסים אקלקטיים, הדוגלים בצבעוניות עזה וטקסטורות ייחודיות.

Peaceful Change

מורכב מצבעי פסטל קרירים ואווריריים, שיש בהם אופטימיות ושמחה, לצד עיצוב נקי ומינימליסטי, בשילוב צורות גיאומטריות.

Eclectic Esthetics

מראה אלגנטי ועשיר, ופשוט כובש עם נגיעות אקזוטיות. הצבעים השולטים במראה זה, הם זהב וצבעי אדמה.

Zoom

טרנד זה הוא הזמנה לצלול לתוך הצבעוניות העזה והצורניות המרהיבה של הטבע. הצבעים עזים וקונטרסטים ומשלבים התמזגות בין כחולים עמוקים, טורקיז ואדומים עם עורות בטקסטורות נחשים או לטאות .

טבע נאות לנשים ולגברים להשיג בחנויות הרשת.

צילום- אתר la bionda tlv

מאת: פרח דה-מדונסה, אתר לה ביונדה תל אביב

From: perach de-medonsa .website: la bionda tlv

אין תגובות.

Leave a comment