סטיילינג צנוע כמיטב המסורת

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
בחג שבועות תעשי לך סטיילינג כמיטב שומרות המסורת... שבועות, לא רק בלבן אך כן בסטיילינג אופנתי צנוע, כיאה לנשים דתיות ושומרות מסורת.

הצבע הלבן הקלאסי והנצחי נמצא בכל אאוטפיט ואיכשהו הצליח להתקבע כמראה חובה לחג, אבל מה עושים כשהצבע הבהיר הזה לא מתאים לכל אחת? ומי אמר שאי אפשר להיות צנועה בסטייל ?

בוגרי המגמה לסטיילינג ב"ירין שחף", נתבקשו לשדרג את מלתחת נשות המגזר הדתי מסורתי בגוונים של שחור- לבן, מבלי לפגוע במראה החגיגי. "לבן נטו לא מתאים לכל אחת, חשוב להבין גזרות, מבנה גוף, מינונים ופרופורציות. "מראה השחור לבן" משדר ריחוק וניקיון, שילובי טקסטורות וצורות גיאומטריות יוסיפו פאנץ' לאאוטפיט ויקלילו אותו", מסבירה: גלי גרינפלד דרייר, מנהלת המגמה.

ירין שחף, מנהל בית הספר למקצועות היופי, עם טיפ יפה באיפור, למתלבשות שחור לבן:
כשלובשים שחור לבן או כל בגד אחר בצבע דומיננטי, יש להתאפר בגוונים ניטרליים ורגועים, או לפחות בכאלה שלא יתנגשו עם צבע הבגד. לעומת זאת, חולצה או שמלה שחורה ישתלבו נפלא עם שפתון בגוון אדום עז.
אם רוצים להדגיש את צבע העיניים: משתמשים בצללית פסטל רכות ובהירות בגוון המשלים את צבע העיניים, כמו צללית כתומה לעיניים כחולות, צללית אדמדמה לעיניים ירוקות, וצללית תכלת או סגולה לעין חומה.
אם את מאלה שלא אוהבות להשקיע זמן מאחורי המראה, תוכלי להסתפק בשילוש המהיר: מסקרה-ליפ גלוס-סומק: זה השילוב האולטימטיבי המעיר לחיים כל פנים חיוורות ומשדרג אותם פלאים.

בתמונות משמאל לימין: "שילובים של חום וקור" סטיילינג: אסי מויאל, "רק על הפסים" סטיילינג: רות עמר, "איזון בין שחור ללבן" סטיילינג: מרים חלימי, "כן, לא, שחור לבן" סטיילינג: יהודית מירב.
קרדיטים:
איפור: גלי גרינפלד, טל פניקס
שיער: תמר אהרון, יוסי לוי
דוגמניות: סופיה, נסטיה לסוכנות say talent
צילום: אבי משולם, בן אומנסקי