סנדלי שורש זה הכי ישראלי שיש

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
איכות, ייחוד, נוחות ומותג כחול לבן, הם מתכון למותג ישראלי מנצח, ע"ע סנדלי "שורש".

חברת "שורש", העומדת מאחורי סנדלי "שורש" האהובות והכי ישראליות שיש, והרי הישראלים מצביעים ברגליים... משיקה את קולקציית סנדלי שורש לקיץ 2016 במראה קלאסי אורבני, מדגם "אורבן" URBAN.

street style הוא סטייל רחוב, נצחי, וכמו בבגדים, כך גם בנעליים, המראה האורבני שולט תמיד. סנדלי שורש מדגם "אורבן" מתאפיינים בלוק של summer, צעיר, קליל וצבעוני בלי הצורך להתפשר על האיכות של הסנדל הקלאסי.

ה"אורבן" קלים למשקל, הודות לסוליות העשויות מחומר חדש וקל ששומר על התכונות החשובות של עמידות בשחיקה ואחיזת קרקע. הם מתאימים לפעילות יומיומית ולטיולים, ומשווקים בשלל דגמים, צבעים ושילובים, לצד גאומטריה מעניינת.

הקולקציה פונה לגברים, נשים וילדים, בטווח מידות: גברים- 36-47. המחיר- 259 ש"ח. נשים- 36-42. המחיר- 259 ש"ח. ילדים- 26-35. המחיר- 189 ש"ח.

את הסנדלים בגזרת "סטרים" ובגזרת "קרוסר" תמצאו בדוגמאות חדשות וטרנדיות הקיץ, כמו למשל, בנבחרת הדגמים החדשה:
האוריינטלי- השואב השראה מעבודת רקמה מסורתית, בצבעי ורוד וטורקיז נועזים לנשים ובצבעי חום עם כחול או אדום לגברים. (דגם קלאסי, דגם גובי, דגם סטרים).
המשולשים- מבנה גיאומטרי בצבעים חזקים של כחול, ירוק, צהוב, אדום וסגול. (דגם קלאסי, דגם סטרים, דגם קרוסר).
המלאנג'- הצבע שכבש את עולם ה- T שירט מגיע לראשונה לסנדלי שורש בצבע כחול לנשים. (דגם קלאסי, דגם סטרים).

ואם בסנדלים עם מותג שורשי עסקינן, אז מומלץ שתכירו את קולקציית סנדלי UNEEK מבית KEEN האמריקאית, בעיצוב חדשני וקולי, אופנתי וצעיר, העשוי ממיתר אחד שארוג בין הסוליה ושתי גזרות עור שנותנות תמיכה לעקב ולחלק העליון של הרגל.

לסנדל הזה מתמכרים מיד, הוא עשוי מיתרי ניילון ובד מיקרופייבר. המיתרים נעים באופן חופשי, כך שהם מאפשרים התאמה אופטימלית לכף הרגל, תנועתיות קלה ונוחות מרבית. לסנדל מדרך אנטומי, המכיל חומר אורגני CLEANSPORT NXT, למניעת ריחות.

הקיץ הולכים על בטוח מבלי להתפשר, כי שורש הנוחות טמונה בסנדלים.
את סנדלי שורש תשיגו ברשת "למטייל" ו"ריקושט" ובחנויות המטיילים המובילות בארץ.

החברה ,הממוקמת בטירת הכרמל ומעסיקה למעלה מ- 200 עובדים, הינה בעלת אג'נדה חברתית וסביבתית, ערכי החברה מביעים מחויבות לפיתוח בר-קיימא ואחריות חברתית.
אתר הבית: www.source-israel.co.il
סרט על "אות התעשיה" לחברת שורש- https://youtu.be/keGvahh-EVo
יוטיוב: https://www.youtube.com/watch?v=wlX2x3YbTLk#action=share
צילום- יח"צ