עושים אהבה בקלאב ספא אקויה וחמי יואב

פרח דה-מדונסה, עורכת ראשית.
מי יסרב לכזה פינוק מפנק ואוהב? קלאב ספא אקויה חוגג את ט"ו באב וחג האהבה העברי בטיפול מפנק זוגי עם נר עיסוי בניחוח טבעי כובש.

חווית הטיפול, משלבת טבילה במים התרמומינרלים של חמי יואב, הידועים גם כבעלי סגולות בריאותיות.
שילוב טיפול מפנק בקלאב ספא אקויה, עם חבילת הספיישל, הכוללת ארוחת בופה עשירה וססגונית, בר שתיה חופשי (עם בירות, יין, שתיה קלה וחמה) ופינוקי הבר, בשילוב מתחמי המים והספא, הינה חופשת ספא ליום אחד של פינוק ורגיעה אמיתית, לגוף ולנפש.

כחצי שעה לפני הטיפול מדליקים את הנר המיוחד. הנר הדולק מתיך את תערובת החמאה והשמנים לשמן חם ריחני ונעים, הנמשח על הגוף בטכניקות עיסוי שונות: כגון עיסוי שבדי ועיסוי רקמות עמוק, לטיפול מרגיע, מפנק, משחרר וריחני.

הטיפול המפנק באמצעות הנר, עשוי מתרכובת עשירה של שמנים אתריים טבעיים וחמאות גוף מפנקות כמו חמאת שיאה, חמאת קקאו ועוד. הנרות נעימים במגוון ניחוחות טבעיים כמו לבנדר, וניל פטצ'ולי, תה ירוק.

אגב, הנרות המיוחדים מיוצרים ממיצוי צמחים ומחומרים טבעיים לחלוטין, ע"י ילדים בעלי צרכים מיוחדים בביה"ס החקלאי בעין כרם ומהווים בכך גם תרומה לקהילה.

מבצע ספיישל אהבה לט"ו באב:
חבילת ספיישל זוגית, הכוללת: טיפול בנר עיסוי ארומטי, ארוחת צהריים, בר שתיה חופשי, ג'קוזי, סאונות, בריכות מים תרמומינרלים בחמי יואב, ספא דגים לרגליים- במחיר מיוחד של 720 ₪ לזוג ( במקום 940).
המבצע בתוקף לתאריכים- 15.8.16-18.8.16
הבילוי באקויה בהזמנה מראש- 08-6705608

צילום- יח"צ